שיפור פני העיר

קצת עלינו

סביון הוא ישוב כפרי בו הירוק הוא הצבע השלט, ושטחים נרחבים הם ריאות ירוקות. אנו מתגאים ביישוב שלנו, שהוא היישוב הכפרי המטופח והאסטטי ביותר בארץ ומהווה פנינה של איכות וייחודיות במרכז הארץ.

סביון מציעה איכות חיים גבוהה, הבאה לידי ביטוי גם בסביבה הירוקה וגם בחיי הקהילה ביישוב ומעורבותם הרבה של התושבים בקהילה. היישוב מצטיין בשקט ובשלווה, חינוך ברמה גבוהה, מוסדות תרבות, שבט צופים פעיל, חוגי העשרה ופעילות רבה לגיל הזהב.

מתוך 4,500 דונם שבשטח המועצה, כ-500 דונם הם שטחים ירוקים ציבוריים ומגוננים, בהם ניתן למצוא כ-7000 עצים , מתוכם כ-500 עצים ותיקים. סביון מובילה במדיניות ובמודעות הסביבתית שלה, והייתה היישוב הראשון בישראל שנרתם במלואו לפרויקט הפרדת האשפה הביתית לשני זרמים. כל תושבי סביון מפרידים את האשפה וכל הגזם ממוחזר. לאחר שנה בלבד בה מיושם הפרויקט, כ-85% מהפסולת הביתית ממוחזרים ורק 15% מועברים להטמנה. מיישוב מוביל בייצור פסולת, הפכנו את סביון ליישוב מוביל במיחזור האשפה.

עמותת ארץ כרמל מדווחת, שסביון היא עדיין הרשות היחידה בישראל, שמפרידה פסולת במלואה. אנו גאים בתושבים שלנו על ההירתמות ועל הנכונות לסייע לשמור על היישוב ועל הכדור שלנו ירוק.

 

""

פרטי התקשרות:

מנהל המחלקה: אשר קיוויתי

טלפון: 03-7370915

פקס: 03-5349320

מייל: asherkv@sayon.co.il

כתובת: השקמה 8 סביון

קבלת קהל: בכל יום, בתיאום טלפוני מראש. למקרים דחופים 24/7 בנייד 050-4646418