דלג לתוכן

עמדות בדיקה מהירה לקורונה בבקעת אונו

עמדות בדיקה מהירה לקורונה בבקעת אונו

עפ"י החלטת הממשלה, החל מתאריך 8.8.21 הורחב מתווה התו הירוק. מגילאי 12 ומעלה יש להציג תו ירוק (תעודת חיסון/החלמה) או תוצאות בדיקת קורונה רשמית מהירה מ24 שעות אחרונות בכניסה לכל מקום/אירוע המתקיים במתווה ה"תו הירוק".

מקומות שהכניסה עליהם מתבצעת על פי התו הירוק הם: אירועי תרבות וספורט, מלונות, חדרי כושר ואולמות סטודיו, מסעדות, ברים, בתי קפה וחדרי אוכל, כנסים ובתי כנסת (מעל 50 משתתפים). החל מ-20.8 הוא יחול גם על ילדים עד גיל 12.

מקומות שימשיכו לפעול ללא תו ירוק הם: חנויות, קניונים, בריכות, מוזיאונים, ספריות, פארקים לאומיים ושמורות טבע.

העמדות בבקעת אונו, יהיו פעילות כל יום בשעות 21:00-12:00

אור יהודה – בתחנת מד"א שברחוב הפלדה 5, מתחם יוחננוף

יהוד – בתחנת מד"א שבדרך משה דיין 3

קריית אונו – בתחנת מד"א שברחוב ירמיהו 24

עלות הבדיקה 52 ₪

קבלת תשובה בתוך כרבע שעה

הבדיקה תקפה ל-24 שעות

הבדיקות המהירות מיועדות למי שנדרש להציג תו ירוק ואינם מחוסנים או מחלימים ויספקו תשובה בתוך כרבע שעה ויתעדכנו במערכות התו הירוק של משרד הבריאות ובקופות החולים.

איך זה עובד? אדם הנדרש לבדיקת קורונה מהירה יתאם תור באחד ממוקדי הבדיקה המהירה של מד"א באופן דיגיטלי בטלפון 3101* על ידי המענה הקולי האוטומטי או באמצעות קישור שישלח במסרון. לאחר ביצוע הבדיקה תוצאותיה יועברו ישירות למשרד הבריאות, לקופות החולים ולמטופל עצמו במסרון, יתעדכנו ביישומון "התו הירוק" ויאפשרו להשתלב באירועים ציבוריים בהתאם לדרישות התו שמתעדכנות מעת לעת על פי הנחיות משרד הבריאות. במידה ותוצאת הבדיקה הנה חיובית – יידרש הנבדק, על פי הנחיות משרד הבריאות להיכנס לבידוד ולבצע בדיקת PCR רגילה דרך קופות החולים או במתחמי היבדק וסע.

עדכון חשוב