תושבות ותושבים יקרים,

מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של אחת מן המלחמות הקשות ביותר שידעה, בצל הלחימה והאבדות הקשות בנפש, ציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה ויום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, מקבל משמעות נוספת.

"אלא שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו", נכתב בהגדת פסח. במלחמת העולם השנייה הייתה מטרה אחת לגרמניה הנאצית, והיא השמדת העם היהודי. 80 שנה לאחר מכן אנחנו שוב נמצאים בניסיון השמדה. אך כיום, העם היהודי עומד גאה וחזק במדינת היהודים. נמשיך בכל כוחנו לשגשג ולהוביל, תוך הגנה על המולדת והנצחה של אלו שחירפו נפשם למענה.

החל ממתקפת ה-7 באוקטובר ועד היום קהילת סביון הוכיחה עצמה כקהילה מאוחדת, תורמת ויוזמת. רבים מכם נקראו לדגל, בעוד השאר נרתמו לצרכי צו השעה – בין אם אימוץ משפחות חטופים, מפונים או פצועים, תרומות, התנדבויות ועזרה ללא סייג. אתם ההוכחה לעם ישראל היפה.

סביון מציינת את יום הולדתה של המדינה היקרה שלנו על אף הכאב הגדול. בהחלטה משותפת יחד איתכם התושבים, החלטנו שהשנה לא יהיו זיקוקים מכל סוג וגם במת ההופעות בוטלה. חוסנה של אומה נמדד בעוצמתה להמשיך ולחיות, אך לזכור את בניה ובנותיה גם בימי השמחה והכאב.

אנו מאוחדים באבל הכבד, ומתוכו שולחים חיבוק של נחמה למשפחות השכולות ולמשפחות החטופים והחטופות. כולי תקווה שבשנה הבאה נזכה לחגוג את יום העצמאות בהדר הראוי לו, לאחר שכל החטופים והמפונים שבו לביתם, ולאחר שכוחות הביטחון השיגו את הניצחון המיוחל. אמן.

מוטי לנדאו, ראש המועצה.

מוטי לנדאו
ראש המועצה
03-7370902
050-5238494
03-7370911
רחוב השקמה 8, סביון 565130