מתי?

מיום ראשון, ה-04 ביוני 2023
עד יום ראשון, ה-11 ביוני 2023

הוסף ללוח שנה 2023-03-23 00:00:00 2023-03-23 01:00:00 Asia/Jerusalem מועדון הסביונים - טוסקנה והריביירה האיטלקית למידע מלא: http://savyon.muni.il/events/20/


 

טוסקנה והריביירה האיטלקית

04-11.0602023

7 לילות – 7 ימי טיול מלאים

חופשה מפנקת בניחוח איטלקי מובהק, משולבת בחוויות עומק ומבוססת על התנסות וסיורים איכותיים במחוז גיאוגרפי ותרבותי אחד. האזור הנבחר, חבל טוסקנה/ליגוריה משלב טבע, תרבות, אומנות, מרכזים עירוניים ושמחת חיים.

המלון שנציע לשמש כבית ובסיס לחופשה כולה, הינו מלון מדרגה ראשונה, הממוקם במרכז עיירת הנופש המפורסמת מונטה קטיני, מרחק הליכה קצרה ממרכזה של העיירה היפה ומהמרחצאות המפורסמות שלה. מונטה קטיני נמצאת במיקום המאפשר גישה נוחה בטיול כוכב לכל האתרים המעניינים אותם ברצוננו לבקר.

טיסות: אל על ישירות לרומא הלוך וחזור

04.06.2023  יציאה  18:00-20:40

11.06.2023 חזרה 10:00-14:25

המלון:

1 לילה במלון Marriot  or  Sheraton באזור שדה התעופה של רומא

5 לילות במונטקטיני במלון Grand hotel Croche di Malta

1 לילה במלון מדרגה ראשונה בסמוך לשדה התעופה ברומא.

 

יום 1 תל אביב, רומא

נמריא משדה התעופה בן גוריון בטיסת ישירה לרומא. לאחר הנחיתה ברומא

נצא בנסיעה קצרה אל בית המלון שלנו. ארוחת ערב במלון.

 

יום 2   אורבייטו, דרך הקיאנטי, , מונטקטיני

צפונה על אוטוסטראדת השמש לביקור בעיירה היפה אורבייטו הממוקמת בחבל אומבריה. העיר נבנתה על פסגתו השטוחה של הר העשוי מטוף געשי. הנוף הנשקף אל העיר הוא בין הדרמטיים באירופה. העיר עולה מהמצוקים האנכיים העשויים מטוף, שאותם משלימות חומות מגן הבנויות מאותה האבן עצמה. אל העיר נעלה עם עם קרונית .(Funicular) תענוג גדול לטייל ברחובותיה וסמטאותיה של העיר היפה ולהתרשם מהמראות היפים הסובבים אותנו. במהלך הביקור נסב לארוחת צהרים בעיר היפה נמשיך בנסיעה לאזור הקיאנטי. חבל ארץ קסום המשתרע בין פירנצה לסיינה ובו גבעות ירוקות, גדושות בכרמים ועצי זית ועיירות יין צבעוניות המבצבצות פה ושם בתוך הטבע המופלא. במהלך הסיור נבקר בכמה מעיירות היין המפורסמות של האזור היושבות בקרבת דרך היין המפורסמת  SS222 לא נוותר כמובן על ביקור וטעימות יין באחד מהיקבים המשובחים של האזור. בתום יום עמוס חוויות ניסע לבית המלון שלנו. במונטקטיני. ארוחת ערב במלון.

 

יום 3 פירנצה

נוסעים לפירנצה בירתה ההיסטורית היפה של חבל טוסקנה, עיר שכולה שכרון חושים. נצפה על העיר  ונצא בליווי מדריך מקומי לסרוק את רחובותיה וסמטאותיה, לתור בין יצירות אומנות רבות הפזורות בכיכרותיה (דלתות גן עדן!), נמשש הסחורות בשווקים, נתרגש מאוד מהביקור במרכזה של העיר בה נראה את הדואומו (DUOMO), ואת פיאצה סניורה, שם החל הסיפור הפלורנטיני.  בקיצור יום בלתי שכיח". ארוחת ערב במלון , ברידג'.

 

יום 4  הריביירה האיטלקית – 5 האדמות

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה מערבה ליום קסום לחוף הים הליגורי . נגיע עם האוטובוס שלנו לתחנתנו הראשונה la Spezia ונעלה על הרכבת הקטנה עימה ניסע צפונה לכיוון ה- Cinque Terre – 5 האדמות. ללא ספק אחד האזורים היפים באיטליה, אם לא היפה ביותר- 5 כפרים צבעוניים במיוחד הממוקמים על רכס שנשפך אל הים, ואנחנו נוכל להתרשם  ולבקר ב 2 מהכפרים המרשימים ביותר. בתום יום מלא חוויות נשוב אל בית המלון שלנו. ארוחת ערב במלון.

 

יום 5 פיזה, לוקה

לאחר ארוחת בוקר נצא מערבה בנסיעה לא ארוכה לעיר הידועה פיזה כדי לבקר במגדל שהוא אחד המפורסמים בעולם, המגדל הנטוי. כאן תנתן לנו האפשרות להשתמש בכישורים הטכנולוגים שלנו ע"מ לצלם את המגדל בכף ידנו... מכאן נמשיך לביקור בעיר הקדושים מוקפת החומה – לוקה, נבקר בפיאצה המפורסמת של העיר ונצפה אל המבנים המרהיבים המצויים בין חומות העיר היפה.

לפני שנסיים את היום נוכל ליהנות מזמן פנוי במדרחוב היפהפה של העיר על שפע החנויות, בתי הקפה והאוכל ועוד הרבה. חזרה למלוננו. ארוחת ערב במלון.

 

יום 6 סן ג'ימיניאנו, סיינה, בניו ויניוני

היום נכיר את יפי טוסקנה של ימי הביניים ונקדיש את הזמן לעיירות המפורסמות של החבל היפה. עם בוקר נצא לעיירה המפורסמת סן ג'ימיניאנו "מנהטן של טוסקנה" ע"ש מגדליה המפורסמים של העיר המעידים על עברה המפואר בתקופת הרנסאנס. לאחר מכן נמשיך אל המתחרה הגדולה של פירנצה – סיינה בה נבקר בפיאצה דל קמפו הידועה במרוצי הסוסים המתקיימים בה פעמיים בשנה. נמשיך בסמטאות היפות ונראה את הקתדרלה היפה המעידה על עושרה של העיר מהעבר. מכאן נמשיך לאחד מהדובדבנים של חבל טוסקנה העיירה בניו ויניוני שבה אתר של מעיינות חמים שידוע עוד מהתקופה הרומית. מעיינות המים החמים שנובעים בראש ההר זורמים מטה אל הנהר דרך סדרה של בריכות קטנות וקסומות, לבריכות יש צבע מיוחד מאוד היוצרות מראה נהדר. בתום הביקור נשוב לבית המלון שלנו ארוחת ערב במלון.

 

יום 7 מונטפולצ'יאנו, פיינזה, רומא

עם בוקר ניפרד ממונטקטיני ונצא בנסיעה דרומה לכיוון דרך היין הקטנה, הממוקמת בדרום החבל לביקור בעיירות הקסומות. נתחיל בעיירה מונטפולצ'יאנו אחת מעיירות היין המפורסמות של איטליה ונתוודע לדרך העולה במעלה העיירה לכיוון הדואומו משובצת כולה בחנויות וברי יין (אנוטקות). מכאן נמשיך בנסיעה קצרה אל העיירה פיאנזה, היא עירו של האפיפיור פיוס השני. מרכזה ההיסטורי היפהפה של העיירה הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסקו ושומר על אופיו עוד מתקופת הרנסנס. העיירה שבמרכזה נמצאים הדואומו וארמון פיקולימיני משקיפה לפנורמה מדהימה של עמק ואל ד'אורצ'ה. נעזוב את חבל טוסקנה ונמשיך לכיוון עיר הבירה רומא. בדרכנו לבית המלון נסב לארוחת ערב במסעדה מקומית שלאחריה ניסע אל בית המלון הממוקם בקרבת שדה התעופה.

יום 8 חוזרים הביתה

לאחר ארוחת בוקר ניסע למרכז קניות גדול להשלמות ופינוקים לפני שחוזרים. עמוסי קניות וחיוכים ניסע  לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

מחיר לאדם בחדר זוגי -מינימום 30 משלמים   - 2490€

תוספת לאדם ליחיד בחדר זוגי (כמות מוגבלת) -  430€

* התשלום ע"פ שער האירו, העברות והמחאות הגבוה ביום התשלום.

המחיר כולל:

 • טיסת אל על ישירה לרומא הלוך חזור   כולל מסי נמל ובטחון.
 • 1 לילה במלון Marriot or Sheraton  באזור שדה התעופה ברומא
 • 5 לילות במלון מדרגה ראשונה בעיירה מונטה קטיני ע"ב חצי פנסיון.
 • 1 לילה במלון מדרגה ראשונה באזור שדה התעופה של רומא ע"ב לינה וא. בוקר.
 • 1 ארוחת צהרים באורבייטו
 • 1 ארוחת ערב במסעדה מקומית
 • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע התוכנית.
 • מס עירוני בבתי המלון.
 • אולם ל 4/5 ערבי ברידג'.
 • מדריך מקומי בפירנצה ובסיינה.
 • רכבת בצ'ינקווה טרה
 • טעימות יין ביקב
 • מערכות שמע אישיות.
 • מדריך – אבי סופר מצוות goitaly   .
 • תשר לנותני השירותים למעט מלווה הקבוצה.

המחיר אינו כולל:

 • התייקרות במחירי הדלק לטיסה לאחר תאריך ההצעה.
 • ביטוח נסיעות ובריאות – חובה עליכם לוודא שכולם יוצאים מבוטחים.
 • שתיה בארוחות וארוחות נוספות שאינן כלולות בתכנית.
 • כל מה שאינו כלול בסעיף "המחיר כולל".    

סדר הימים והביקורים עשוי להשתנות. 

התוכנית תוכננה ונבנתה עפ"י מצב התחלואה בישראל וביוון ביום פרסום המסלול – 13/02/23 .  באם ישונו ההנחיות עד מועד יציאת הטיול, או במהלכו, נעדכן בהתאם.

 

תנאי תשלום 

במועד ההרשמה 500 euro ( לפי שער המחאות והעברות גבוה  ביום התשלום)

והיתרה עד 02/04/2023 – ניתן לשלם את היתרה בעד 4 תשלומים שיקליים שווים ללא הצמדה וללא ריבית.

תנאי ביטול

 

בין .02.04-02.05 50%

בין 02.05-15.05 75%

החל ב 15.05.23 100%

חובה לרכוש ביטוח רפואי מייד לאחר ההרשמה לטיול.

 

חשוב- חוק הגנת הצרכן לאזרחים ותיקים ובכלל חל על כרטיס הטיסה בלבד . כל שאר השירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל אינם תחת חוק זה

טיול מהנה - פרטים והרשמה אצל גליה טל' 0506450453

מועדון הסביונים - טוסקנה והריביירה האיטלקית