ארכיון חדשות

הופסקה מסיבה פרטית שפעלה ללא רישוי ובניגוד לחוק

02.10.2019 12:35

משטרת ישראל הביאה לסגירתה של מסיבה פרטית שפעלה ללא רישוי בניגוד לחוק

במהלך החג, בעקבות דיווח שהגיע למשטרה, על מסיבה באזור סביון, הגיעו כוחות משטרה למקום שם הבחינו במאות משתתפים ביניהם קטינים וכמות גדולה של אלכוהול.  

בתחקור ראשוני שערכו השוטרים, התברר כי מדובר במסיבה מתוכננת ומאורגנת היטב שפועלת באופן בלתי חוקי וללא קבלת אישורים כאשר עפ"י החשד כל אדם רכש כרטיס כניסה המאפשר לו גישה למסיבה. 

השוטרים מיד פעלו להפסקתה של המסיבה, שפכו את בקבוקי האלכוהול ופיזרו את מאות הצעירים שהיו במקום. 

מהמקום פונו 4 משתתפים לקבלת טיפול רפואי במצב קל (ע"פ גורמי הרפואה) בעקבות צריכת אלכוהול . 

השוטרים עיכבו לחקירה 4 חשודים (שנות ה-עשרים והארבעים לחייהם), בהם מארגן המסיבה, בעלים של המקום, נציג חברת האבטחה והתקליטן בחשד להפעלת מסיבה ללא רישוי. החשודים שוחררו בתנאים. החקירה נמשכת.

משטרת ישראל לא תאפשר קיומן של מסיבות פרטיות  המתקיימות בניגוד לחוק, ללא רישוי ותפעל בנחישות נגד המארגנים. בנוסף, לעיתים קרובות מסיבות אלו משמשות לצריכת אלכוהול בכמות מופרזת ע"י צעירים וקטינים, דבר שעלול לסכן חיים. אנו נפעל להפסקת אירועים אלו ולהביא לדין את האחראים.

משטרת ישראל קוראת להורים ולציבור הצעירים לוודא כי מארגני המסיבות קהלו את האישורים המתאימים מהרשויות לקיום המסיבה דבר שיבטיח הערכות מתאימה לאבטחת שלומם ובטחונם של המבלים.

מוטי לנדאו, ראש המועצה, מבהיר: "מועצת סביון שמה לה למטרה למנוע ולהוקיע כל אירוע בתשלום שמפריע לרווחת תושבי היישוב. הבתים בסביון מיועדים למגורים בלבד ולא יהפכו למקומות בילוי למטרות רווח. אנו פועלים ונמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל על מנת למנוע כל התרחשות מסוג זה."