ד"ר גיא שיאון מגיע למרכז החוגים בסביון!

תכנית חדשה וייחודית לילדי סביון, בקעת אונו והסביבה!

חוקר המח והמרצה, ד"ר גיא שיאון, מזמין את ילדיכם לקורסי מדע חווייתיים ,מרתקים ומהנים: המטבח כמעבדה, ציידי החיידקים, בלשות מדעית – ביולוגיה, פיסיקה, כימיה.

מקצועות המדע הופכים להיות נגישים וקלים להבנה בדרך ייחודית שפיתח ד"ר שיאון. כל קורס הינו חלק מאשכול קורסים שמטרתם להביא את הילדים לרמת מוכנות לפטור אקדמי בקורס פיסיולוגיה של התא של האוניברסיטה הפתוחה.

מתחילים ב 02/02/2020 יום ראשון (שעור ניסיון). הבטיחו את מקומם של ילדיכם!

קורסי ביוכימיה לגילאי 5-10 (גן חובה עד כיתה ד', מחולק לפי רמות גיל, בקבוצות קטנות)

הקורסים מתקיימים ביום א' :

גן חובה – 16:15-17:05 – המטבח כמעבדה

כיתה א'-ב': 15:10-16:00 – בלשנות מדעית

כיתה ג'-ד': 17:15-18:00 – ציידי חיידקים

עלות החוג: 220 ₪ לחודש (פעילות חד-שבועית)

ד'ר גיא שיאון – מדען/חוקר קוגניציה ולטרליות מוח ומרצה במרכזי מחוננים.

לפרטים והרשמה חייגו למוקד החוגים *8776 

 

הורים יקרים,
אנו מציעים תכנית לילדים עם אופק אקדמי בקצה הדרך. לילדים יש יכולת מדהימה לספיגת מידע. הם קולטים שפות במהירות, עקרונות וידע, אם יש רק מי שינגיש להם את זה. מחקר של אוניברסיטת הרווארד מראה כי הכנסתו של אדם בשנות השלושים תלויה בניסיונה של הגננת שלו כשהיה פעוט, בהשכלת האם ורמת ההעשרה בגן.
אנו יוצאים לתכנית עם אופק אקדמי! ד"ר גיא שיאון, מלמד בחוגי מדע קרוב לעשרים שנה. והוא מביא ילדים בגיל יסודי לרמות הבנה של חומר אקדמי אוניברסיטאי באמצעות ניסויים חוויתיים ומשחקים. אנו מציעים מסלול, המתחיל בגן בחשיבה לוגית וממשיך לכל אורך היסודי, בקורסי מבוא לביולוגיה. השיא יהיה בחטיבה, עד אז יגבשו התלמידים בסיס ידע מספיק לעבור קורס אקדמי (הפיסיולוגיה של התא). קורסי המבוא שירכשו במהלך שנות היסודי יכשירו אותם לכך.
תלמיד בכיתה ז'-ט' שיקבל פטור אקדמי מהאוניברסיטה הפתוחה, מקבל ממשרד החינוך פטור לאותו מקצוע מדעי (ביולוגיה במקרה זה) ובאותו ציון שהשיג.
אנו יוצאים למהלך רב שנתי ומזמינים אתכם ואת ילדכם להצטרף.
בברכה חמה,
מחלקת חינוך, קהילה וספורט מועצת סביון