חדשות ועידכונים

חודש יוני 2016: תושבים יקרים, ראשית אנו שמחים לבשר כי לאור הצלחת הקולנוע בבית התרבות בסביון, נרקם שיתוף פעולה בין רשת קולנוע לב לבית התרבות, והחל ב-3 ביוני יוקרנו בסביון סרטי לב בימים שישי, שבת ובאמצע השבוע. מדי יום שני תוכלו להתעדכן בהיצע באתר בית התרבות וכמובן להזמין בו את הכרטיסים ללא עמלות. עוד באתר בית התרבות – החלה מכירת המנויים לעונת 2016.

חודש אפריל 2016: את החודש פתחנו במפגש שיתוף תושבים בעניין שטחי אפריקה ישראל בסביון. נציגות מטעם המועצה העלתה את התוכנית המסתמנת כהצעה הטובה ביותר לשמירה על צביון הישוב, עם מינימום שטחי מסחר ומספר ריאלי של מגרשים לבניה. התוכניות יוגשו לאפריקה ישראל להמשך משא ומתן. המפגש היה חיובי והן נציגי המועצה והן התושבים יצאו ממנו בתחושה טובה. תקציר הנעשה במחלקות: ביטחוןתרבות וקהילהחינוךספורטותיקי סביוןשפ"עהשירות לתושב.

חודש מרץ 2016: תקציר הנעשה במחלקות: ביטחוןתרבות וקהילהחינוךספורטותיקי סביוןשפ"עהשירות לתושב.

חודש פברואק 2016: לפני כשבועיים השתתפו מנמ"ר ודוברת המועצה בכנס שאורגן על ידי עמותת שקיפות בינלאומית בהובלת השופט לינדנשטראוס המשמש יו"ר והמנכ"לית יפעת זמיר. בכנס תואר גילגולו של תושב, זה שבעבר הרחוק נחשב נתין, לאחר מכן הפך ללקוח והיום הוא שותף. כך אנו רואים אתכם! שותפינו לדרך. ככאלה אתם מוזמנים להיפגש עם מנהלי המחלקות ולקחת חלק בישיבות המועצה.
זה החודש השני שבו אנו מציגים בפניכם תקציר מהנעשה במועצה בחודש האחרון על פי מחלקות. תקציר הנעשה במחלקות: ביטחוןתרבות וקהילהחינוךספורטותיקי סביוןשפ"עהנדסה ותשתיותהשירות לתושב.

חודש ינואר 2016: שנת 2016 החלה. במטרה להגביר את השקיפות ושיתוף הציבור בפעילות המועצה, נפרסם מדי חודש עדכונים מהנעשה במועצה. החומר ישלח בדואר האלקטרוני ויועלה לאתר המועצה ולפייסבוק, נמעיט במשלוח חומר מודפס. לנוחיותכם, הקליקו על שם המחלקה וקבלו את המידע הקשור בה. בימים אלה שוקדים מנהלי המחלקות על השלמת תוכנית העבודה לשנת 2016 בליווי ראש המועצה. תקציר הנעשה במחלקות: ביטחוןתרבות וקהילהחינוךספורטותיקי סביוןשפ"עהנדסה ותשתיותהשירות לתושב.